Fotogalerie: inspirace pro ložnice

Jak si zařídit ložnici, aby se vám v ní dobře spalo? Podívejte se do naší fotogalerie – moderní ložnice by měla být zařízená v jednotném stylu a důležité je vybavit ji kvalitním nábytkem.

Zvlášť vestavěné skříně do ložnice jsou její důležitou součástí – není totiž nic horšího, než z pokoje, kde se má dobře spát a relaxovat, udělat skladiště věcí. Inspiraci pro ložnice hledejte v našich fotkách ložnic, které mají perfektně vyřešené úložné prostory i pohodlné spaní. Přemýšlíte, jak zařídit ložnici? Nalezněte pro své ložnice inspiraci ve fotogalerii ložnice.

Fotogalerie ložnice


světlá podkrovní ložnice s vestavěnou šatnou ložnice v šedé barvě a s prostornou vestavěnou skříní ložnice na míru v kombinaci fialové a černé barvy podkrovní fialová ložnice s tmavým dřevem Ložnice ze světlého dřeva v podkroví Ložnice a vestavěná skříň z tmavého dřeva Dvojlůžko na míru z tmavého dřeva Masivní postel ze světlého dřeva Tmavě hnědá ložnice s vestavěnou skříní vestavěná skříň do ložnice ze světlého dřeva Tmavě hnědá vestavěná skříň se zrcadlem Noční stolek z tmavého dřeva Vestavěná skříň s posuvnými dveřmi Rohová vestavěná skříň s ratanovými dveřmi Vestavěná skříň do ložnice Šatna s posuvnými dveřmi Šatna s posuvnými dveřmi Rohová skříň do ložnice Vestavěná skříň s posuvnými dveřmi Rohová skříň se skleněnými dveřmi Skříň s dveřmi z lamina a skla Vestavěná skříň v ložnici s polepem dveří Vestavěná skříň v rozhlehlé ložnici Skříň do ložnice s doplňky Posuvné dveře z ložnice do koupelny Vestavěná skříň v podkroví Uspořádaná skříň v ložnici Vestavěná skříň se zrcadlem Vestavěná skříň do výklenku Ložnice s nábytkem na míru ve stejném dekoru Osvětlená a přehledná skříň v ložnici Skříň do ložnice na míru Rohová vestavěná skříň Vestavěná šatna v podkrovní ložnici Vestavěná skříň s posuvnými dveřmi Vestavěná skříń do ložnice

Inspirace pro zařízení ložnice

Chcete si pořídit nábytek do ložnice, který Vaši místnost prosvětlí nebo ji naopak dodá jiný specifický design? Rádi Vám poradíme při zařizování ložnice a doporučíme vám to nejlepší řešení.

Pokud hledáte inspirace pro ložnice, je vždy dobré vycházet z toho, k čemu chcete Vaši ložnici používat. Potřebujete v ní kromě spánku také pracovat? Máte rádi minimalistický styl ložnic anebo dáváte přednost romantickým krajkám a masivnímu dřevu? To všechno byste měli při zařizování ložnice brát v úvahu.

Základ je, abyste se v ložnici cítili příjemně. Důležité je i správně zvolená barva výmalby, ale také barva nábytku a jeho povrch. Někdo dává přednost teplým odstínům, ale je potřeba být s nimi opatrný – teplé a syté barvy v ložnici Vás mohou rušit ze spaní. Naopak chladné tóny jsou ideální pro odpočinek.

Inspirace pro ložnice najdete také ve stylu cizích zemí – ložnici si můžete zařídit ve francouzském stylu, skandinávském nebo orientálním stylu.

Líbí se Vám ložnice z naší fotogalerie? Rádi Vám s výběrem nábytku do ložnice pomůžeme.

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.