Podkroví - inspirace ve fotkách

Stránka plná inspirace pro podkroví vám nabízí některé realizace firmy Komandor. Najdete zde jak klasické vestavěné skříně, tak menší solitérní kusy končící na spodním okraji šikminy. Prohlédněte si naší fotogalerii - možná vám dodá dost inspirace. Můžete si také přečíst stručné doporučení pro výběr skříně do podkroví.

Fotogalerie skříně do podkroví


růžový podkrovní dětský pokoj podkrovní studentský pokoj v bílé barvě atypická podkrovní vestavěná skříň v bílé barvě dětský pokoj z přírodního dřeva v podkroví Nábytek do šikminy v podkrovním pokoji. Moderní skříň s posuvnými dveřmi do pokoje. Skříň s posuvnými dveřmi do šikminy. Nábytek s lesklými povrchy do ložnice. Skříň do podkrovní pracovny. Nábytek na míru do podkroví. Elegantní skříně s atraktivním dekorem. Interiérové skříně s polepy v ložnici. Dřevěná skříň s bílými pruhy a posuvnými dveřmi. Nábytek na míru do podkrovních pokojů.

Jak vybrat vestavěné skříně do podkroví?

Na skříni na míru do podkroví je fantastické to, že si můžete přizpůsobit každý kus dle svých představ a možností. Dveře si vybíráte především ze dvou nejpoužívanějších variant: otočné a posuvné. Ty zabírají dost místa, v tomto aspektu tedy vítězí posuvné dveře. Jejich posouvání v podkroví ztěžuje useknuté křídlo v šikmině. Pokud je vestavěná skříň zasazena do prostoru se dvěma šikminami, měli byste si raději pořídit klasické otočné dveře.

Vybrat si můžete i rám. Plastový je nejlevnější, ovšem také nejhlučnější a nejméně náchylný k potížím, ocelový s ložiskovým pojezdem už má mnohem lepší vlastnosti, hliníkový svými vlastnostmi v této kategorii panuje. Vevnitř pak volíte například osvětlení. Pokud není podkrovní skříň příliš hluboká a nachází se v dobře osvětlené místnosti, není ho třeba. Jestliže je situovaná do tmavšího podkroví bez střešních oken, máte možnost si ho pořídit s automatickým nebo s úspornějším manuálním zapínáním.

Líbí se Vám zařízená podkroví v naší fotogalerii? Rádi Vám pomůžeme.

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.