Pracovny: inspirace a fotogalerie

Nedostává se vám inspirace pro nábytek do pracovny? Fotky na této stránce jí poskytnou jistě dost! Všechny na nich zobrazené kusy se dají přizpůsobit právě vašemu interiéru, vše realizujeme na míru. Pracovny jsou v současné době prostorem pro kancelářskou práci v pohodlí domova. Dnes by se při zařizování bytu mělo počítat i s pracovním koutem nebo rovnou s celou pracovnou. Na našich fotkách uvidíte, jak snadno se s pomocí nábytku na míru dá zařídit krásná pracovna, která je navíc dokonale funkční. Kromě pracovního stolu na počítač Vám na míru vyrobíme také nábytek do pracovny, vhodný pro ukládání šanonů a papírů.

Komandor také nabízí vestavěné skříně, které mají v pracovnách využití nejen jako úložné prostory pro administrativu, ale také jako počítačové pracoviště, které lze uzamknout, oddělit a tak i schovat.

Fotogalerie pracovny


domácí pracovna z hnědého dřeva a vestavěnou skříní domácí pracovna na míru s černou lesklou skříní světlá domácí pracovna s hnědým dřevěným nábytkem zelená domácí pracovna na míru s bílým stolem Vestavěné skříně se zasouvacími dveřmi do kanceláře. Kancelářské skříně s dřevěným dekorem a lesklými plochami. Kancelářský nábytek do zasedacích místností. Sladěný kancelářský nábytek s dřevěným dekorem. Skříně do stropu s posuvnými dveřmi. Lesklý nábytek na míru do kanceláře. Dřevěný nábytek do pracovny nebo kanceláře. Dřevěné skříně s lesklou dveřní výplní. Nábytek na míru s posuvnými dveřmi do kanceláře. Světlý nábytek s lesklými plochami do kanceláře. Skříně se zasouvacími dveřmi do pracovny. Dřevěný nábytek v kanceláři. Vestavěná skříň do stropu s posuvnými dveřmi. Pracovní stůl v kanceláři. Dřevěný nábytek s lesklými výplněmi do kanceláře. Pracovní stůl do kanceláře nebo pracovny.

Jak vybrat nábytek do pracovny

Výběr moderního nábytku do kanceláře by se neměl řídit jenom tím, aby vše vypadalo hezky na pohled, ale především aspektem pohodlí. Proto bychom si měli předem rozmyslet, co všechno budeme při práci často potřebovat a tomu přizpůsobit různé police a šuplíky ve stole.

Právě stůl domácí kanceláře by pro co největší pohodlí při práci měl mít určité parametry:

  • dobrá orientace k přírodnímu i umělému zdroji světla (slunce se neodráží v obrazovce počítače, pravákovi nedopadají paprsky zprava…)
  • výška stolu alespoň 60, pro dlouhány 65 centimetrů (kvůli dostatku místa pro nohy)
  • rozměr desky přinejmenším 150×70 cm, pokud máme na stole do domácí pracovny i počítačové komponenty, pak raději 200×80 cm

Barvy v pracovně

Pokud nechceme pracovat v temné jeskyni, je dobré ohlídat si barevné kombinace nábytku a výmalby či tapet na stěnách. Se světlým nábytkem máme větší možnosti, ale pokud máme v kanceláři stůl, dveře skříně či jiné velké plochy tmavých odstínů, měli bychom je zjemnit co nejsvětlejšími zdmi.

Doplňky do pracovny

To, co může rozehrát barvy v pracovně, klidně i ty tmavší, jsou doplňky jako stínítka lampy nebo potahy židlí. Sedací nábytek se také musí řídit určitými pravidly, například pracovní židle by měla umožňovat výškové nastavení opěrky i výšky sedáku tak, aby se nohy svírající v koleni pravý úhel dotýkaly podlahy.

Líbí se Vám pracovny z naší fotogalerie? Rádi Vám s výběrem nábytku do pracovny pomůžeme.

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.