Fotogalerie předsíně a haly

Vestavěné skříně do předsíně jsou praktická věc – přijdete domů a rovnou si odložíte kabát, uložíte deštník nebo vezmete nákupní tašku. Aby se ve skříni po týdnu používání namísto úhledně srovnaných poliček neobjevil chumel věcí, je dobré investovat do vestavěné skříně i s různými doplňky do ní.

Skříně do předsíně by rozhodně měly obsahovat nejen police, ale i šatní tyče a nejrůznější drátěné boxy či krabice. Do vestavěné skříně také snadno schováte celý botník – stačí si do ní pořídit speciální držáky na boty. Všechny tyhle maličkosti pak musí doladit kvalitní a designově krásná skříň. To všechno seženete u Komandoru – podívejte se pro inspiraci do naší fotogalerie předsíní a hal.

Komandor nabízí řešení k využití netypických prostor, jako jsou prostory pod schodištěm nebo různé výklenky. K výplni šikmých ploch využíváme vlastní systém šikmých posuvných dveří pro vestavěné skříně Komandor.


prostorná bílá vestavěná skříň v předsíni s posuvnými dveřmi bílá vestavěná skříň s posuvnými dveřmi do předsíně předsíň s vestavěnou skříní v tmavě hnědé barvě vestavěná skříň do předsíně s černými rámy skříň do předsíně ve skandinávském stylu Vestavěná skříň do předsíně v tmavém dřevě Šatní stěna v kombinaci kovu a tmavého dřeva šatní stěna v hnědé barvě skříň do předsíně ze světlého dřeva vestavěná skříň pod schody Šatna s posuvnými dveřmi do předsíně Vestavěné skříně se zasouvacími dveřmi Šatní skříň se zasouvacími dveřmi do předsíně Limetková skříň do vstupní haly Originální skříň na chodbě v limetkové barvě Atypické skříně na míru do výklenků Úložný prostor pod schody Skříně do stropu s maximem úložného prostoru Interiérové skříně se skládacími dveřmi do chodby Skříně s posuvnými dveřmi do stísněných interiérů Vestavěné skříně sesuvnými dveřmi do předsíně Lesklé skříně s atypickým otvíráním v předsíni Šatní skříň s knihovnou do vstupní haly Solitér do předsíně se zrcadlem Otevřené skříně s policovým systémem na míru Dřevěná šatní skříň do chodby Dělicí dveře do předsíně v lesklém provedení Solitérní nábytek do předsíně a vstupní haly Atypické skříně na míru do výklenků
Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.