Fotogalerie šatny

Malá nebo velká – šatna je prostor, po kterém touží snad každá žena a nejeden muž. Tenhle praktický prostor neslouží jen ke skladování tisíců párů bot, jak se mnozí mylně domnívají. Šatna může být příjemným místem pro ranní oblékání, pro skladování lůžkovin i pro žehlení – záleží jen na vás.

Šatnu od zbytku místnosti nejčastěji oddělují posuvné dveře. Je to elegantní řešení, které nenápadně oddělí, ale nerozbije prostor pokoje. Součástí našich vestavěných skříní a šatních systémů je celá řada doplňků, které vám umožní jednoduše a přehledně skladovat Vaše věci.

Záležet si ale dáváme také na systému osvětlení. Díky němu vždy uvidíte, co si obléknout. Podívejte se pro inspiraci do naší fotogalerie šaten a pak nám napište nebo zavolejte – vyrobíme Vám něco podobného u Vás doma.

Vestavěné skříně od firmy Komandor představují šatny ve velice efektivním ztvárnění. Předsvědčte se sami! (kliknutím na obrázek dostane šatny ve větším rozlišení)


Otevřený walk-in policový systém v šatně. Šatna v podobě walk-in policového systému. Otevřený šatní systém s úspornými policemi. Prostorná a vzdušná šatna s policovým systémem. Policové systémy v kombinaci se šatními skříněmi. Šatní policové systémy vynikají přehledností. Walk-in policové systémy do šatny. Šatní prostor se sloupovým systémem polic. Sloupový systém polic a zásuvky v šatně. Šatna oddělená posuvnými dveřmi. Luxusní nábytek do šatny. Otevřené walk-in policové systémy v šatně. Šatna s lesklými posuvnými dveřmi. Dřevěné policové systémy do šatny. Otevřené policové systémy se sloupovým systémem polic. Šatny s posuvnými dveřmi a policovým systémem. Nábytek do šatny s policovým systémem. Otevřené walk-in policové systémy v šatně. Luxusní šatna s netradičními posuvnými dveřmi. Posuvné dveře s děrovaným vzorem do šatny. Šatna s walk-in policovým systémem.
Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350
 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.