Jaké vestavěné skříně vybrat do ložnice?

V ložnici možná netrávíte nejdelší část aktivního dne, ale rozhodně jednu z nejdůležitějších. Je potřeba si v ní totiž náležitě odpočinout. Aby tohle bylo možné, musí tu být útulno a celý prostor by měl mít chytře vyřešené úložné prostory, aby v ložnici nepanoval nepříjemný zmatek. K tomu vám nejlépe poslouží vestavěné skříně – jaké se do ložnice nejvíce hodí?

Nepřehledné skladiště ručníků a oblečení, to vám na klidném spánku rozhodně nepřidá. Většinu těchto problémů ale dokáží jednoduše a elegantně vyřešit vestavěné skříně. Moderní vestavěné skříně do ložnice jsou navíc stylovou dekorací celého pokoje. Celý prostor místnosti se díky nim výrazně zjednoduší, ubyde nevzhledných roků a nedostupných zákoutí a naopak vznikne spoustu funkčního úložného prostoru, a to i v atypických ložnicích.

Ukládání oblečení – vybavte si skříně funkčními doplňky

Lidé dost často ukládání svého oblečení nevěnují velkou pozornost a soustředí se hlavně na dobrou postel. Ta je sice důležitá, ale každé ráno se přehrabovat ve změti pomačkaného prádla také není nic příjemného.

Právě dobré vestavěné skříně do ložnice jsou v tomto ohledu nejlepší – uvnitř totiž ukrývají propracovaný systém na ukládání oblečení. Vyhlaste válku tmavým skříním, ve kterých si spletete ponožku s kapesníkem – do vestavěné skříně snadno vmontujeme i světlo, takže na své oblečení i dobře uvidíte.

Jak si vybavit vestavěnou skříň v ložnici? Existuje celá řada doplňků, vhodných právě pro vestavěné skříně v ložnici. Vybavit si ji tak můžete přesně podle sebe – vyberte si vysouvací ramínka, různé druhy šatních tyčí, výsuvné police nebo šuplíky.

Velmi praktické zvlášť po ukládání bot nebo třeba ponožek jsou drátěné police a drátěné koše. Na kalhoty zase existují speciální kalhotovníky a pořádek v kravatách nebo páscích Vám udělají kravatovníky.

Jak ušetřit místo v ložnici?

Právě vestavěné skříně v ložnici dokážou ušetřit hodně prostoru a také ho opticky zvětšit. Celý pokoj výrazně projasní třeba zrcadla, použitá na dveřích skříní. Pokud do ložnice zvolíte vestavěné skříně s posuvnými dveřmi, ušetříte prostor i reálně a navíc získáte krásný designový doplněk ložnice.

Chcete vědět, co si o nás myslí naši klienti? Prohlédněte si naše reference!

Potřebujete poradit? Napište nám!

Chcete raději zavolat? 605 297 350

Přemýšlíte o nové ložnici? Zavolejte nám na 225 067 099 nebo nám na sebe nechte kontakt v tomto formuláři:

 
Copyright © 2023 KOMANDOR CZECH REPUBLIC s.r.o., tvorba webových stránek Aira GROUP, s.r.o.